صفحه اصلی / تحریریه / بازار را در دست بگیرید

بازار را در دست بگیرید

بازار را در دست بگیرید

چرا غرفه‌دارانی که نرم‌افزار یا اپ مشتریان Qsanat را نصب می‌کنند، بازار را در دست می‌گیرند؟

فروشندگان همیشه دنبال بالاتر بردن فروش و کسب سود بیشتری در بازار هستند و برای رسیدن به این هدف، باتوجه به امکاناتی که در اختیار دارند راه‌های مختلفی را هم امتحان می‌کنند.
یکی از امکاناتی که در اختیار غرفه‌داران بازار Qsanat قرار دارد، امکانات نرم‌افزاری‌ست، Qsanat دو نرم‌افزار اختصاصی برای مشتریان و غرفه‌داران تعبیه کرده است.
نرم افزار یا همان اپ «غرفه من» نرم‌افزار مخصوص فروشگاه داران Qsanat است که فروشگاه داران در آن به آسانی و سادگی می‌توانند همه‌ی فعالیت‌های مربوط به فروش کالا را با کمترین زمان و بیشترین تمرکز مدیریت کنند.
اما نرم‌افزار دیگر مخصوص مشتریان Qsanat است که هرکسی با مراجعه‌ی به آن می‌تواند انبوهی از محصولات را در غرفه‌های مختلف ببیند و خرید کند.
اما چرا فروشگاه داران که نرم‌افزار یا اپ مشتریان Qsanat را نصب می‌کنند، می‌توانند بعد از مدتی بازار را در دست بگیرند؟

  • تجربه و آمار نشان داده است غرفه‌دارانی که نرم‌افزار مشتریان Qsanat را هم نصب کرده‌اند و استفاده می‌کنند، نسبت به سایر غرفه‎‌داران تمرکز بیشتری روی بازار و فروش محصولاتشان پیدا کرده‌اند.
  • نرم‌افزار مشتریان Qsanat، دربرابر سایت یا مرورگر، سرعت بیشتری دارد و دسترسی‌های آسان و ساده‌تری دارد. استفاده از این نرم‌افزار در برابر مرورگر، تجربه‌ی کاربری بهتری برای کاربران خلق می‌کند.
  • ازطرفی غرفه‌داران در این نرم‌افزار می‌توانند محصولات مشابه و همکارانی که کالایی مشابه کالای آن‌ها تولید می‌کنند را ببینند و ضمن گفت‌وگو و رصد اوضاع محصول در بازار، از تجربیات موفق همکاران‌شان هم استفاده کنند.
  • بازارگردی غرفه‌داران در نرم‌افزار مخصوص مشتری‌های Qsanat، به آن‌ها این امکان را می‌دهد که از زاویه‌ی دید خریداران به محصولات نگاه کنند و ایده‌های بهتر و بیشتری برای فروش بگیرند.
  • آشنایی با محصولات و غرفه‌های پرفروش، علت پرفروش شدن آن‌ها و همچنین دلایل محبوبیت غرفه‌ها برای مشتریان هم یکی از مزیت‌های استفاده از نرم‌افزار Qsanat برای غرفه‌داران است.
  • غرفه‌داران با نصب این نرم‌افزار و فعالیت در آن، تجربه‌ی حضور در کنار خریداران را خواهند داشت و می‌توانند آن‌ها را دنبال کنند و با آن‌ها گفت‌وگو کنند و شانس فروش و جذب مشتریان بالقوه را بالاتر ببرند.
  • مشتریان در فرایند خرید، ممکن است با سوالاتی روبرو شوند و این سوالات را از غرفه‌داران بپرسند.

آشنایی با فرآیند خرید محصول در Qsanat توسط غرفه‌دارها، به آن‌ها برای راهنمایی و حفظ مشتریانشان هم کمک زیادی می‌کند.

  •  تجربه‌ی کار با اپلیکیشن مشتری برای گذاشتن پست، تبلیغ و معرفی غرفه تاثیر بسیار مثبتی دارد.
  • داشتن نرم‌افزار Qsanat کارآیی زیادی در اطلاع به‌موقع از طرح‌های تخفیفی یا ارسال رایگان Qsanat و انتقال طرح‌ها به مشتریان‌ دارد.

اگر شما هم می‌خواهید تجربه‌ی موفق و شیرینی از فروش و غرفه‌داری را در Qsanat تجربه کنید، نرم‌افزار مشتریان Qsanat را نصب کنید و بازار را در دستتان بگیرید.